jak zachowac spojny styl

jak zachowac spojny styl

Tylko dlatego, że sprzedający pisze „ręcznie malowane” nie znaczy, że warto płótno. Wiele z tych „ręcznie malowane” obrazy są produkowane w linii montażowej sposób przez nisko opłacanych pracowników przyuczeni, którzy zostali przeszkoleni do symulacji innych artystów działa. Są one wysyłane z zagranicy, a niektóre z nich są z pogwałceniem międzynarodowego prawa autorskiego.

Nie pozwól, dealerem lub artysty przekonać, że dlatego, że dzieło sztuki jest podpisane i ponumerowane, że jest to świetna inwestycja. Widzicie te „oferty inwestycyjne” na aukcji TV, rejs statkiem, iw hotelach w danym obszarze. Nie wchodzą do tych ofert.

jak zachowac spojny styl

Nigdy nie kupić grafikę jedynie dla dokonania inwestycji. Większość prac, które są sprzedawane nie wzrosną na wartości.

Wreszcie, to jest zawsze dobry pomysł, aby skontaktować się z artystą podczas przenoszenia lub sprzedać sztukę. Pomaga artystów mieć dostęp do swojej pracy dla retrospektywy czy pokazów ankietowych.

jak zachowac spojny styl

Jeśli jesteś w Kalifornii i sprzedaży sztuki z kolekcji wziąć pod uwagę California odsprzedaży Royalty Act. California odsprzedaży Royalty Act (sekcja 986 Kodeksu Cywilnego) uprawnia artystów do opłat licencyjnych w momencie odsprzedaży swoich dzieł w pewnych okolicznościach. Zgodnie z tym prawem, obowiązkiem sprzedającego zlokalizować artystę i zapłacić honorarium należnego.

Peter Tögel posiada ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu biznesowym produktu, marketingu, komunikacji, strategii marki, mediów interaktywnych, projektowania i planowania strategicznego. Służył w kilku wysokich stanowiskach kierowniczych w firmach technologicznych w Ameryce Północnej i Niemiec, w tym Trados, TimeLink, Titze Datentechnik, TeamShare, ChannelPoint, iTrade, Quark, ArtByUs.com i Sonconcerts. Jest autorem najlepiej sprzedających się i napisał serię książek o e-commerce i marketingu online.

– autor artykułu