urzadzanie starego domu

urzadzanie starego domu

Mason Jar dobrodziejstw – 5 pomysłów na wesel i przyjęć lub jakiegokolwiek zdarzenia

słój są czasami postrzegane jako prosty kawałek Americana ponieważ były niegdyś głównie do konserwowania żywności. Ale oni naprawdę wyjątkowy, wielofunkcyjny szkła, które mają wiele zastosowań, począwszy od uchwytów na napoje, takie jak okulary redneck wina, wystroju wnętrz, a nawet sprzyja mason jar na wesela lub innej osoby lub zdarzenia.wejdź tutaj

koparko ładowarka wrocław

5 pomysłów na Mason Jar dobrodziejstw

Oto kilka sposobów na wykorzystanie tych wszechstronnych słoików o przysługi, czy zdecydować się na personalizację poza słoika lub po prostu zostawić je gładkie i niech co można umieścić wewnątrz nich być dekoracji zabawy.

1. Mason Jar Wine Glasses

Jeśli używasz tych słoików do kieliszków, automatycznie pełnić funkcję trwałych i bezpiecznych uchwytów na napoje, z grubego szkła, aby utrzymać napój izolowane dodając, że południowe throwback stylowy design, który staje się bardzo modne w kraju ślubnych tematów.

urzadzanie starego domu

Można dodatkowo dostosować je drukowanej lub wygrawerowanym wiadomości na słoiku jak w dniu ślubu lub całego serca dziękuję. Teraz dałeś swoim gościom praktyczne gadżety, które mogą ponownego użycia w domu.

2. Centerpieces weselne i Akcenty Tabela

Innym zastosowaniem słój jest jako dekoracyjny akcent, aby ożywić zastawy stołowej lub przynieść kreatywności do zdarzenia i dać gościom coś mogą zabrać do domu i zapamiętania.

Jednym z pomysłów jest, aby wypełnić je z układem roślin i kwiatów, z lub bez warstwy perełek, piasku, kamieni i wody.

Jeśli używasz świeżych kwiatów, dodać jakiś składnik pokarmowy roślin do wody, aby utrzymać kwiaty żyje dłużej. Lub użyj jedwabne kwiaty, a nie będziesz musiał się martwić o jakiekolwiek wycieki wody na stół, na wszelki wypadek słoik zostanie przewrócony podczas uroczystości.

– autor artykułu