urzadzanie domu wedlug feng shui

urzadzanie domu wedlug feng shui

Dekorowanie pokój córki

Dekorowanie pokoju swojej córki może być tak wiele radości! Istnieje tak wiele różnych sposobów, które można wybrać, aby jej pokój jej osobistą przestrzeń. W zależności od tego jak stary twoja córka jest, istnieje wiele opcji dla wszystkich grup wiekowych. Czy twoja córka jest tylko dwa lata lub szesnaście lat, jej pokój ma być tylko dla niej.

Jeżeli twoja córka nadal jest tylko maluch, wybory, aby udekorować swój pokój w dzisiejszych czasach są zbyt słodkie! Wydaje się, że wściekłość w pokoju malucha – a nawet w pokojach starszych dziewcząt – jest biedronki. Jeśli zdecydujesz się ozdobić biedronki, biorąc pod uwagę klasę w edukacji sztuki ceramicznej. Klasa ta będzie doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się, jak udekorować swój pokój z domowej grafiki. Można dokonać twoja córka kilka biedronki wykonane specjalnie dla niej z jej mamą. Istnieje wiele innych drobnych szczegółów, które mogą sprawić, że jej pokój był wyjątkowy. Można zacząć kupując jej komplet pościeli z dużą ilością biedronki na nich. Następnie powiesić zasłony dopasowania i falbany zwrócić większą uwagę gołym okna. Jeśli twoja córka ma biurku w swoim pokoju można również dodać lampę biedronka.

Jeżeli twoja córka jest trochę starsza może ona chce coś trochę bardziej dorosły. Jednym z ich ulubionych sposobów, aby ozdobić swoje pokoje jest ich ulubiona gwiazda czasu. Jeżeli twoja córka lubi jedną z popularnych postaci, które można zobaczyć splattered całym przed jednym z tych nastolatków magazynów, a następnie szanse są całkiem dobre, że mają wystrój sypialni, aby przejść z nim. Prawdopodobnie można dostać zestaw pościeli i wiele plakatów do powieszenia w całym pomieszczeniu. Chociaż prawdopodobnie nie będzie jej coś z powietrza suchych glinek, ona wciąż jest z pewnością się spodoba.

– autor artykułu