urzadzanie domu w stylu angielskim

urzadzanie domu w stylu angielskim

Czyste Lodówka – Jak Keep Your zamrażalnik największym porządku

Lodówka jest aktywnym miejscem. Z jedzeniem i piciem ciągle przychodzą i odchodzą, nie zawsze są wycieki i okruchy, które muszą zostać oczyszczone. Oto kilka wskazówek, aby ten proces czyszczenia szybkie i proste:

Wymieszać dwie łyżki sody oczyszczonej z jednego litra ciepłej wody. Umyć wnętrze z tego rozwiązania. Dodać pastę sody oczyszczonej zetrzeć trudne do utrzymania w czystości wycieki. Spłukać i wytrzeć do sucha.

Jeśli lodówka jest podatna na pleśń, wytrzyj wnętrze z białym octem.

urzadzanie domu w stylu angielskim

Za pomocą ciepłej wody i płynu do zmywania naczyń do czyszczenia wyjmowane półki i inne elementy szklane. Unikaj korzystania z ciepłej wody na części z tworzyw sztucznych, jak różnica temperatur może powodować pękanie.

Wyczyść obudowę lodówki łagodnym środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej mydła i roztworu wodnego, łagodnym środkiem do wszystkich celów, lub. Pamiętaj, aby zmyć gumową uszczelkę drzwi.

Linia szufladzie na warzywa z warstwą ręcznikach papierowych. Będzie to pochłaniają nadmiar wilgoci powszechne w tej szufladzie i uczyni oczyszczenie okruchy wiatr.

Proch szczyt lodówce i użyć uniwersalne-czyszczący do usuwania wszelkiego brudu i tłuszczu. Rozważmy zakrywającą górną chłodziarki z kawałka tkaniny, takiej jak podkładka, która może zostać wygenerowany w urządzeniu do prania; uczyni to czyszczenie na górze lodówki szybkie i łatwe.

urzadzanie domu w stylu angielskim

Cztery razy w roku próżniowe kurz i zabrudzenia z cewek pojemnościowych z tyłu lub na dole lodówki.

Aby utrzymać lodówkę zapachu świeżych użyć pola sody oczyszczonej lub zanurzyć wacik w ekstrakcie z cytryny i miejsce w wolnym kubek na dolnej półce.

Należy unikać umieszczania mięsa w oryginalnym opakowaniu bezpośrednio na półce. Umieść go na talerzu lub w wannie z tworzyw sztucznych do zbierania soków, które często wycieku.

Pamiętaj, aby zorganizować swoje jedzenie po powrocie go do lodówki. Grupa przedmiotów związanych oraz wyznaczyć część półce dla każdego. Przechowywać przyprawy, sery, napoje, itd razem. Upewnij się, aby skorzystać z pojemników do przechowywania warzyw świeżych produktów. Te szuflady są zaprojektowane tak, aby utrzymać niski poziom wilgotności, aby utrzymać rzeczy świeże. Użyj półki na drzwiach do przechowywania przedmiotów, których używasz najczęściej i przechowywać resztki przedmiotów w kierunku przedniej części lodówki, tak aby nie zapomnieć o nich.

– autor artykułu