dekorowanie domu z basenem

dekorowanie domu z basenem

Jak uzyskując sztuki i kupić oryginalne obrazy Online

Czy wiesz, że nie potrzeba dużo pieniędzy, aby zbierać sztukę? Za trochę więcej niż to, co można spędzić na kształtowanie plakat, można kupić drukiem limitowanej edycji lub oryginalny obraz bezpośrednio od artysty.

Najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, co cieszy oko. Aby dowiedzieć się, co cieszy oko, trzeba zobaczyć jak najwięcej jak to możliwe sztukę. Poświęć trochę czasu na na stronach takich jak http://www.ArtByUs.com lub http://www.etsy.com. Przy zakupie kawałek, który ma znaczenie dla ciebie, twoje doświadczenie nim staną się bogatsze i głębsze w ostatnich latach.

Więc oto kilka wskazówek, aby zacząć kupować wirtualna:

Znajdź galerię lub artystę, który jest chętny do dzielenia się swoją wiedzą z wami. Jeśli nie mogą lub nie chce dzielić się swoją wiedzą lub wewnątrz dzieła sztuki, iść dalej. Ważne jest, aby zrozumieć ten proces i tło dzieła sztuki. Niektórzy sprzedawcy brakuje pasji i zaangażowania – są one po prostu sprzedaje sztukę.

dekorowanie domu z basenem

Spójrz na zdjęciach, rozmiar, materiał, medium, artysta tła, koszty wysyłki, płatności i polityki dotyczącej powrotu zanim kupisz sztukę. Jeśli go brakuje, zapytaj, czy też przejść do następnego wpisu.

Dostać się na galerii i artysta mailowych list tak, zostaniesz zaproszony do otworów i wydarzeń specjalnych.

Unikać naśladowców i spojrzeć na prace artystów, którzy mają wizję i indywidualny, którego sztuki skupia się na konsekwentnej drogi, która rozwija się stopniowo z roku na rok.

Zbierz dzieł żyjących artystów. Skupić się na nowych artystów w danym kraju, które mogą utrzymać się robi sztukę – w tym tych, którzy mogą być również wyjścia do międzynarodowej – nie tylko prace są bardziej przystępne, ale są one bardziej prawdopodobne, aby zobaczyć największy wzrost cen. Będziesz mieć pewność zakupu autentyczne dzieło i będzie miał wielką satysfakcję wspierania ulubionego artystę.

– autor artykułu