urzadzanie wiejskiego domu

urzadzanie wiejskiego domu

Jak mierzyć do niestandardowego mitered kurtyny Rod

Mitered karnisze doskonale do wykusze i innych kątach gdzie chcesz zasłony powiesić w sposób ciągły i nie kończy się na rogu. Wspólne ukośnego pozwala na karnisze się razem pod kątem zamiast prosto. Jest to łatwe do zmierzenia za mitered karnisza. Jeśli masz jeden róg, najpierw zmierzyć długości obu prętów.

Następnie trzeba będzie dowiedzieć się kąt swojego narożnika. Najprostszym sposobem jest użycie wizjera kąta. Można kupić bardzo tanio w sklepie dla majsterkowiczów. Można również użyć kątomierza lub nawet wydrukować kątomierz z internetu. Jeśli nie drukować jedną z internetu, taśmą lub klejem papier na coś sztywniejszego, jak tektura. Trzymając Celownik kątowy do ściany i czytać wizjera. Dla mitered karnisza z jednego rogu, można dostarczyć trzy liczby: kąta i długości dwóch prętów. Potwierdzić z wytwórni, że on lub ona będzie poczynienie odpowiednich odejmowanie do projekcji wspornika. To gwarantuje, że pręt będzie prawidłowo dopasować rożny.

Jeśli masz dwa rogi, trzeba będzie zapewnić długości trzech prętów i dwa kąty. Jeśli masz symetryczny wykusz, na przykład, kąty powinny być zbliżone do tego samego. Im więcej rogi masz, tym więcej długości i kąty trzeba będzie znaleźć.

Różnych producentów jest zapewnienie różnych sposobów łączenia prętów. Więc skontaktować się z wytwórni. Czasami potrzebne będą specjalne wsporniki. Wreszcie, wybrać zwieńczenia, różdżki, holdbacks i pierścienie, w razie potrzeby.

Alysia Transou

Odwiedź wykonana z metalu Karnisze, aby uzyskać więcej informacji i znaleźć produkty karnisza, aby kupić online. Wykonujemy karnisze, łukowate karnisze, pręty rogu kurtyny, zwieńczenia, pierścienie karnisza, różdżki, holdbacks i więcej.

– autor artykułu